Blog

Basia Kwinta.pl / Panna Młoda  / Crème de la crème – wakacje!

Crème de la crème – wakacje!

Crème de la crème – wakacje!

 

Wakacje pachną kompotem mojego taty. I przewietrzoną pościelą. I ogniskiem. I flanelową koszulą. Wakacje to sezon ślubny w rozkwicie. Nowe koronki w magazynie i żelazko bez wytchnienia gładzące połacie materiału sukienek gotowych do odbioru. Wakacje to też chwila dla siebie z wyżej wymienionym kompotem i czymś przyjemnym. A mam tego sporo. I do przeczytania i (dla leniwców) do obejrzenia.

 

  • Ślub z obrazka! Kiedy to zobaczyłam, aż krzyknęłam ( w duchu) z zachwytu.Co powiecie na obraz „reportaż ślubny” malowany na żywo, w dniu ślubu? Moda na „live wedding artists” opanowuje Stany. Ciekawe czy (kiedy?) dotrze do nas.

 

  • Biznes z przyjaciółką. Zdarzyło Wam się planować biznes życia przy winie z najlepszą przyjaciółką? Na drugi dzień wasz genialny plan lądował w zlewie razem z niedopitym pinot noir a wy wracałyście do szarej, biurowej rzeczywistości… Laura  Jackson  i Alice  Levine pewnego dnia zrobiły inaczej, rozkręciły bardzo smaczną markę, ich przyjaźń trwa a tym, jak to osiągnęły, dzielą się w artykule. Czyli że SIĘ DA!

 

  • KWIATY nie słodko. Coś dla hipsterów i leniów. Genialna, nieinstagramowa animacja kwiatowa by Santiago Savi.
Foto: Paula O'Hara

Foto: Paula O’Hara

  • WIĘCEJ KWIATÓW! Skoro jesteśmy w temacie kwiatów, kwiatowe sukienki ślubne w rankingu Brides. Bardzo na czasie (top trend 2018). Bardzo wakacyjnie i przyjemnie. Dajcie znać, czy macie swoją faworytkę (moja to ta na zdjęciu wyżej).

 

  • Zwierz wychodzi za mąż. Co może robić Panna Młoda w dniu ślubu? Jeśli jest Zwierzem Popkulturalnym, pisze sobie tekst na swojego super bloga. A w nim, jak to się poznali ze swoim Panem Młodym. Jakaż to luźna, lekka i przyjemna historia! Przeczytajcie i jeśli w dniu waszego ślubu zaczniecie czuć paraliżujący stres, przeczytajcie jeszcze raz.

  • Zagraj sobie w salon ślubny. Mój brunet chciał mi dokuczyć i zainstalował grę w salon ślubny. Emocje sięgają zenitu, Panien Młodych jest coraz więcej, czasu coraz mniej, a ty musisz je wyszykować i zebrać pinionszki (jak mówią Krakusy). Zamiast mnie zezłościć, gra mnie bawi, śmieszy no i może trochę przestrasza.

 

  • Tropikalne menu za darmo.  Z cyklu zrób to sam, Ruffled oddaje w nasze ręce tropikalne menu do wydrukowania. Możecie same wszystko uzupełnić, korzystając z darmowej oprawy graficznej w tropikalnym stylu. Idealne na sierpniowe i wrześniowe śluby.

 

 

A czym pachną wasze wakacje?

No Comments
Post a Comment