Blog

Basia Kwinta.pl / Panna Młoda  / trendy  / Crème de la crème – jesień

Crème de la crème – jesień

Crème de la crème – jesień

 

 

Jesień to kobieta, wystarczy ją trochę porozpieszczać a będzie dla nas całkiem znośna. A czym rozpieszczać? Ciepłym kocem, miłym swetrem i herbatą imbirową. Szeroko rozumianą kulturą i sztuką. Książki, filmy, koncerty i wystawy…. wszystko aż prosi się by zostać wysłuchanym i obejrzanym. Do tego internet, a tam znacznie więcej niż fejsbuk i pinterest. W tematach okołoślubnych i okołoświątecznych jesienne Crème de la crème – podano do stołu!

 

 

 –Bez zegarka czuję się jak bez ręki – najchętniej ubrałabym go nawet w dniu ślubu (były takie plany) . Nie dlatego, że aż tak lubię kontrolować czas. Po prostu dobrze czuję się z nim na ręce. Na PRAISEWEDDING.COM znajdziecie propozycje zegarków dla boho Panien Młodych.

QWIZ do wieczornej herbaty, czyli „Jakim typem Panny Młodej jesteś?”.

 

-Ostatnio mam bzika na punkcie Panien Młodych w sztuce.  Ta kobieta (dziewczyna?) nie wydaję się być zbytnio zadowolona z zaistniałej sytuacji.

The Bride’ (1886) by Anders Zorn  (1860–1920).

Image photographed by Erik Cornelius / Nationalmuseum (Stockholm).

 

-A teraz sytuacja iście bajkowa. Dziewczynka pomyliła Pannę Młodą z księżniczką …. owwww.

 

-Jedna sukienka, trzy stylizacje, czyli jak dodatkami kompletnie odmienić charakter sukienki, podpowiada 100 layer cake.

 

Animal Kingdom czyli polska biżuteria tworzona w łodzi. Jak dla mnie można ją nosić i do sukni ślubnej i do szarego t-shirtu. Jest już nowa kolekcja a w niej pierścionek z RENIFEREM!!!

 

-Dalej macie problem z rozróżnianiem nazw tkanin? Prosty opis i czytelna tabelka które jasno pokazują co i jak z tymi materiałami.

 

Historyk mody publikuje na Insta sukienki z poprzednich epok.

 

-Nie wiedziałam, że znalezienie ładnych, świątecznych kartek (tych papierowych) będzie takie trudne. W końcu udało się u Wiewiórki i Spółki.

 

PS. Na stronie SABE  już lada moment pojawi się nowa kolekcja. Bądźcie czujne ;).

 

 

 

 

No Comments
Post a Comment